budowla na wzgórzu

Przy drzwiach do większości buddyjskich świątyń stoją posągi demonów. Żeby przekroczyć próg świętej przestrzeni, trzeba przejść między nimi, ponieważ każdy człowiek, który pragnie prowadzić wolne życie, musi uporać się z licznymi demonami wewnątrz siebie – lęku, agresji, pokus, nienawiści, tęsknoty, straty czy zagubienia. Nie można przejść obok nich obojętnie. Im bardziej je lekceważymy, tym mocniej na nas napierają, osaczają, by zamknąć nas we własnych przekonaniach na temat życia w szczęściu.


Demony to nasze obsesje, choroby, obniżony nastrój i uzależnienia, z którymi prowadzimy ciągłe walki, które przeważnie przegrywamy… Ile można walczyć? Ile przegrywać? Najwyższy czas zacząć żyć!


Z MIŁOŚCIĄ DO LĘKÓW to inspirujący warsztat coachingowy rozwijający inteligencję emocjonalną i umiejętność radzenia sobie ze stresem i wypaleniem życiowym. To wysokiej klasy trening intensywnego budowania pewności siebie i wzmacniania miłości do siebie i własnego życia. Uelastycznianie własnego stylu komunikowania się z sobą, to doskonały sposób poprawiana relacji z ludźmi ze swojego otoczenia. Dzięki głębokiej pracy transformującej stare przekonania na nowe, zauważalne staną się zmiany w sposobie myślenia o sobie i swoich możliwościach.

Każdy człowiek próbuje się odnaleźć w świecie, który pędzi za wszystkim, narzuca styl życia, wyznacza wzorce i zasypuje tandetą. To niełatwe zadanie i duże wyzwanie. Jak żyć, by cieszyć się życiem?


Warsztat kładzie nacisk przede wszystkim na to, aby każdy uczestnik skupił się na własnym, wewnętrznym doświadczaniu siebie, odkrywaniu w sobie tych wartości, które wzmocnią go w radzeniu sobie z własnymi lękami. Lęki, to te aspekty naszego życia, których wartości nie doceniamy. Walcząc z nimi, uciekając przed nimi odbieramy sobie szansę poznania własnego potencjału i dotarcia do sedna własnej tożsamości.

Podczas trzech dni:
- lepiej poznasz siebie i swoje lęki;
- zrozumiesz znaczenie własnych lęków;
- stworzysz swoją własną metodę radzenia sobie z lękami;
- pogłębisz relację z samym sobą;
- odkryjesz swoje wartości i wzmocnisz swoją pewność siebie;
- podniesiesz swój codzienny poziom energii;
- bardziej docenisz to, kim jesteś i to, co już posiadasz w życiu.

Metody, których doświadczysz podczas warsztatów, będą miały kluczowe znaczenie dla kreowania postawy osoby zafascynowanej własnym życiem i pracą. Coachingowy charakter pozwoli na to, aby proces odkrywania własnego potencjału przebiegał bardzo indywidualnie, z zachowaniem własnej przestrzeni i niezbędnej wygody. Minimum teorii a maximum indywidualnego doświadczania. Metafora, wizualizacja to doskonałe narzędzia do pracy nad własną osobowością. Uczestnicy doświadczą też głębokich refleksji płynących z inspirujących historii oraz pracy z obrazami wg metody Points Of You®.

Podsumowując, to 3 dni, po których urośniesz mentalnie, wypiękniejesz wewnętrznie i odważysz się stawiać granice własnym lękom.

Organizacyjnie:

- termin: 
- miejsce: Ośrodek Sportowo – Wypoczynkowy, ul. Sportowa 1 w Choszcznie
- inwestycja: 920,-zł/osoba (materiały, 2 noclegi i wyżywienie)
- bardzo kameralna grupa – obowiązuje kolejność zgłoszeń i wpłata zaliczki;
- zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w mailu zwrotnym szczegóły dotyczące płatności)
- wystawiam faktury

 

Zapraszam