„Nie musisz przepraszać za to, że jesteś nadzwyczajna, utalentowana, wspaniała, bogata czy inteligentna. Twój sukces nikomu niczego nie odbiera. Przeciwnie. Zwiększa możliwości, że inni też go osiągną. Pieniędzmi zawsze możesz wesprzeć potrzebujących, radością podzielić się, a miłością obdarzyć innych. Udawanie, że jesteś mniej wspaniała, niż jesteś, niczemu i nikomu nie służy.”

Marianne Williamson „Wartość kobiety”

 

wrazliwaW swoim życiu bardzo często natrafiamy na ściany. Są takie, które nas blokują, ograniczają i zamykają jak w klatce oraz takie, od których się odbijamy. Wśród budowniczych tych ścian znajdują się samo życie, inni ludzie a najczęściej my sami. Niewielu z nas wie, jak się przez nie przebić, jak je ominąć, pokonać, zburzyć czy po prostu uwolnić.
Mnie życie zamknęło na długo w tzw. 4 ścianach własnych przekonań utkanych z przekonań innych ludzi. Po uwolnieniu się nie było wcale łatwo – chcąc działać, być sobą, realizować swoje marzenia często, zbyt często zderzałam się ze ścianą ludzkich przekonań, krytyki, opinii czy pretensji. Przyglądając się życiu szybko zrozumiałam, że to, co ja przeżywałam i czego doświadczałam, jest bliskie wielu kobietom.
Stawanie się wrażliwą, z charakterem i szczęśliwą to ogromny proces, w którym o miejsce do tytułu „najważniejsze w życiu” rywalizują potrzeba zmian, wewnętrzne opory i konflikty oraz wizje siebie w przyszłości. To proces kilkukrotnej zmiany kierunków i pomysłów na życie. A definiuje nas to, jak radzimy sobie z naszymi ścianami. To jak interpretujemy daną sytuację w ogromny sposób wpływa na nasze emocje i zdolność poradzenia sobie z sytuacją. Jeśli nie zauważasz problemów, to czasami uda się je ominąć, ale czasami one będą rosły. Budulcem dla ściany jest nasza ignorancja.
Ten warsztat to zbiór skutecznych i sprawdzonych metod, które pozwalają odnaleźć własną drogę do własnej autentyczności. Warsztat przybliża do siebie samej i do swoich wartości, które nadają życiu sens, gdyż okazuje się, że:
- wrażliwość to nie słabość, tylko niezbędny wskaźnik poziomu autentyczności;
- charakter nie jest zarezerwowany tylko dla silnych i przebojowych – to diament, który trzeba oszlifować;
- szczęście to nie fart tylko umiejętność, której można się nauczyć.
Ten warsztat wyłaniał się na przestrzeni kilku lat z wielu innych warsztatów i spotkań indywidualnych oraz pracy nad sobą i jest esencją poznawania siebie i uczenia siebie, jak być wrażliwą, z charakterem i szczęśliwą. To, o czym warsztat opowiada i czego uczy, jest decydujące dla każdej kobiety zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, by budować pełniejsze relacje z samą sobą i z innymi, oparte o empatię i autentyczność.
3 godziny, dzięki którym zmienisz optykę postrzegania siebie i otaczającego Cię świata. Od jednych nauczysz się myśleć pozytywnie i motywować się.

Ode mnie nauczysz się jak w momentach, gdy nastawienie, uśmiech i motywacja nie wystarczają, z większą lekkością, luzem a przede wszystkim z wewnętrznym spokojem reagować na to, co przed nami wyrasta i jak sobie z tym radzić.

Organizacyjnie:
- uczestnictwo - 120,-zł/osoba
- cena obejmuje materiały i tzw. "barek kawowy"
- kameralna grupa
- 3 godziny doświadczania siebie w atmosferze metafory Points Of You®, coachingu, zabawy i relaksacyjnej wizualizacji,
- zgłoszenia mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.