Czyli jak definiuję swoje życie prywatne i zawodowe?

„Nie pytaj, czego świat potrzebuje; spytaj sam siebie, co sprawia, że ożywasz.
A potem idź i rób to. Ponieważ świat potrzebuje ludzi, którzy ożywają.”
–Neha Nangia

szlakiem wartosciWszyscy wyrastaliśmy w kulturze negatywnego narzekania, w której narzucano nam tzw. ‘właściwy tok rozumowania’ i uczono zależności od ‘systemu’. Wymagano przyswajania wybranej wiedzy i odpowiadania na zadawane pytania. Systemami edukacyjno-wychowawczymi tłamszono w nas ciekawość ludzi i świata oraz naturalną potrzebę doświadczania siebie. Jednak w głębi każdego człowieka tętnią zapomniane potrzeby i wartości. Dlatego to, co słyszymy, porządkujemy zgodnie z tym, co to dla nas oznacza. Często słuchamy skupieni na sobie, myśląc, jaki to ma na nas wpływ. Zdecydowanie rzadziej mamy odwagę o tym powiedzieć.

SZLAKIEM POTRZEB I WARTOŚCI to inspirujący warsztat coachingowy, który pobudzi w Tobie motywację, przybliży zasady wewnętrznego przywództwa, które budują autorytet, wzmacniają relacje z otoczeniem oraz rozwijają efektywność osobistą. Nie można zmienić tego, co było, ale można zrozumieć, dlaczego tak się wydarzyło i czego miało to nauczyć. Gdy nauczysz się zauważać to, co Cię wzmacnia i motywuje do działania, gdy zaczniesz koncentrować się na przyszłych możliwościach, zamiast na tworzeniu przeszkód, staniesz się wspierającym siebie i swoich bliskich człowiekiem. Zostaniesz przyjacielem a nie kontrolerem jakości zachowań.

SZLAKIEM POTRZEB I WARTOŚCI to 2 dni odkrywania siebie, określania swoich potrzeb, krystalizowania swoich wartości oraz odkrywania własnych możliwości. Prawdziwa siła życia tkwi w zadawaniu sobie właściwych pytań. Odpowiedź dotyczy drogi, którą masz za sobą, pytania wyznaczają kierunek dalszej. Ta dalsza droga może być udręką z chwilami szczęścia lub naturalnym stanem przepływu od jednego doświadczenia do kolejnego, podczas którego odkrywasz siebie i uczysz się siebie. Lepiej poznając siebie, wchodzisz w swój wewnętrzny krajobraz i przejmujesz pełną kontrolę nad procesami samopoznania. Dopóki żyjesz tylko tym, co poza Twoim wnętrzem, jesteś niczym mityczny król Midas, który pragnie złota. Gdy zaczynasz żyć tym, co w Tobie, dowiadujesz się, jak możesz to złoto właściwie wykorzystać i co warto zrobić w związku z tym.

Wszystko, co tworzymy w swoim życiu jest wynikiem tego, w jakiego siebie uwierzyliśmy. W jakiego siebie uwierzyłeś? W jakie ‘prawdy życiowe’ uwierzyłeś? Skąd płynie ta wiara – z serca pełnego miłości czy z głowy ogarniętej narzuconymi w dzieciństwie przekonaniami i przesiąkniętej nieużytecznymi już stereotypami? Rozwikłaj tę zagadkę i poznaj prawdę o sobie.

Zapraszam Cię na warsztat odkrywania siebie i swoich wartości, podczas którego:
- nazwiesz i zrozumiesz swoje życiowe potrzeby;
- określisz swoją wizję i misję dzięki ważnym dla Ciebie wartościom;
- zmienisz nastawienie do siebie i własnego życia;
- otworzysz się nowe możliwości.

Każdy dzień to spotkanie ze sobą i odkrywanie własnego potencjału podczas porannych medytacji, warsztatów, wizualizacji i pracy indywidualnej.

Warsztat kładzie nacisk przede wszystkim na to, aby każdy uczestnik skupił się na własnym, wewnętrznym doświadczaniu siebie. Coachingowy charakter pozwala na to, aby proces odkrywania własnego potencjału przebiegał bardzo indywidualnie, z zachowaniem własnej przestrzeni i niezbędnej wygody. Metafora, fototerapia, medytacja, wizualizacja to doskonałe narzędzia do pracy nad własną osobowością. 


*****

Kwestie organizacyjne:
Proponowany termin: 
Cena: 425,-/osoba
Grupa:8 osób

 

Informacje dodatkowe: wygodny strój
Zapisy mailowo lub telefonicznie
W cenie warsztatu nocleg, materiały szkoleniowe, barek kawowy i przekąski.