szlakiem wartosci

Ten warsztat to unikalne i niepowtarzalne doświadczenie wewnętrznej transformacji. Starannie dobrane metody, coaching grupowy, fototerapia, medytacja i ćwiczenia w terenie pozwolą Ci zmienić swoje myślenie na bardziej wspierające. To spotkania ze sobą, aby lepiej się poznać, zrozumieć i wyzwolić z wyidealizowanego obrazu samego siebie, by poznać esencję tego, kim się naprawdę jest. Zmiana wewnętrzna jest dynamicznym procesem. Dlatego pracując w różnych miejscach, w pomieszczeniu i na łonie przyrody, będziemy wpływać na to, aby nasz umysł porzucił stare schematy myślowe i otworzył się na zupełnie nową perspektywę.

  

Warsztat składa się z kilku modułów:
Samopoznanie – mój autoportret
Introspekcja – poznawanie i doświadczanie wizualizacji i medytacji
Emocje – poznanie mechanizmu oddziałania emocji na zachowania i tworzenie przekonań
Myślenie pytaniami – pytania sięgające zasobów a pytania skłaniające do wymówek

 

Aby zmiana była skuteczna i trwała, będziemy doświadczać siebie w różnych sytuacjach:
Spacer z przekonaniami
Spacer z marzeniami
Medytacje o wschodzie i zachodzie słońca

Podczas warsztatu EMOCJONALNA ODNOWA:
- lepiej poznasz siebie;
- pogłębisz relację z samym sobą;
- odkryjesz swoje wartości i wzmocnisz swoją pewność siebie;
- podniesiesz swój codzienny poziom energii;
- bardziej docenisz to, kim jesteś i co już masz w życiu.

 

Pracujemy z wykorzystaniem procesów uważności, fototerapii, storytellingu, wizualizacji i metafory. Otoczenie i przyroda oraz odpowiednio dobrane procesy coachingowe będą zaproszeniem do odnajdywania inspiracji osobistych, własnych skojarzeń i odpowiedzi na nurtujące pytania.


EMOCJONALNA ODNOWA to trening przemiany osobistej, odkrywanie swoich mocnych stron oraz wewnętrznej drogi do własnej tożsamości, harmonii i spełnienia. To zaproszenie do poszukiwania odpowiedzi, czym jest indywidualne poczucie szczęścia i jakie drogi do niego prowadzą. To doskonała możliwość, by w przyjaznej atmosferze rozprawić się z tym, co wydaje się ograniczające i trudne. Nowe pomysły na siebie staną się strategią sukcesu.

 

Podsumowując, to 3 dni, po których urośniesz mentalnie, wypiękniejesz wewnętrznie i odważysz się stawiać własne granice.

 

Organizacyjnie:
- termin: 
- miejsce: Ośrodek Sportowo-Wypoczynkowy, ul. Sportowa 1 w Choszcznie
- inwestycja: 920,-zł/osoba (warsztaty, 2 noclegi, wyżywienie)
- bardzo kameralna grupa – obowiązuje kolejność zgłoszeń i wpłata zaliczki;
- zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w mailu zwrotnym szczegóły dotyczące płatności)

Zapraszam