POINTS OF YOU® to wyjątkowa metoda wykorzystująca obraz i opowieść do pogłębiania wiedzy o sobie i o otaczającym świecie. Ten warsztat adresowany jest do osób pragnących świadomie tworzyć swoje życie, które poszukują nowego spojrzenia na własną historię, którzy chcą czerpać ze swoich zasobów, którzy chcą żyć własnym życiem i tworzyć relacje oparte na zrozumieniu i akceptacji. Żywoty innych jak najbardziej mogą być inspiracją do zmian, do działania. Jednak to nasze własne zasoby dają nam energie do zmian, do działania. Podczas warsztatu nauczsz się jak wykorzystywać w swoim życiu siłę opowieści i obrazu, poznasz moje autorskie spojrzenie na budowanie relacji i jak wykorzystywać metodologię Points Of You® oraz doświadczysz dobrodziejstw wizualizacji. Pracując z ludźmi potrzebujemy inspiracji, by wzbogacać swój warsztat o nowe metody pracy, nowe metody doświadczania, nowe metody towarzyszenia klientom w ich procesie zmian.

Dodatkowo, jeżeli jesteś akredytowanym coachem ICF, uzyskasz 20,25 ICF CCEU, niezbędnych do przedłużenia akredytacji.

 

Zacznij od siebie, poczuj swoją siłę i daj się porwać własnemu życiu. Twoje życie to Twój najlepszy przyjaciel. Jeśli odbierasz je inaczej, to tylko dlatego, że usiłujesz włożyć własne życie w przyciasne dla niego opinie i przekonania innych ludzi i żyć tak, jak inni chcą, a nie tak, jak Ty chcesz. Twoje życie należy do Ciebie i chce dawać Tobie to, czego Ty naprawdę potrzebujesz, a nie to, czego oczekują od Ciebie, a przede wszystkim dla siebie, inni.

mypowerMY POWER, MY FLOW, MY LIFE to inspirujący warsztat coachingowy rozwijający efektywność osobistą, który pomoże Tobie odszukać prawdę o sobie, wyciszyć się i zobaczyć, co jest w umyśle. Poza zasięgiem otoczenia spotkasz się z samym sobą i własną duszą. Nauczysz się zauważać to, co Cię wzmacnia, motywuje, raduje i relaksuje.

MY POWER, MY FLOW, MY LIFE to trzy dni doświadczania siebie, odkrywania swojej autentyczności i intensywnej pracy nad wzmacnianiem poczucia własnej wartości, która w dużym stopniu pogłębi Twoją refleksję na temat relacji, które tworzysz nie tylko z innymi, ale też i z sobą. Zacznij od siebie, poczuj swoją siłę i odkryj swój potencjał.

Wszystko, co tworzymy w swoim życiu jest wynikiem tego, w jakiego siebie uwierzyliśmy. Dążymy do szczęścia, choć nie bardzo wiemy, czego mamy się po tym szczęściu spodziewać. Opieramy sią zmianom lub poddajemy się im bezwolnie, nie myśląc o tym, jakie lekcje niosą zmiany. Chcemy być witalni i pełni wigoru, nie przywiązując uwagi do tego, czym jest energia życiowa.

Sprecyzuj do czego dążysz, czy warto się opierać i jak chcesz się czuć. Daj się porwać własnemu życiu. Życie jest czymś więcej, niż sumą minionych wydarzeń. Życie to możliwości, które możesz odkryć je w sobie. A zatem zamiast podążać za jakimś wizerunkiem szczęścia, jakąś wyczekiwaną zmianą czy jakimiś wytycznymi dobrego samopoczucia, odkryj w sobie swoją:

- tożsamość szczęścia, czyli jak być sobą i nie udawać nikogo;
- tożsamość zmiany, czyli jak być sobą i działać z pasją;
- tożsamość energii, czyli jak być sobą i żyć w harmonii ciała i umysłu.

 

Adresatem tego warsztatu jest każdy, kto:
- jest zainteresowany zgłębianiem wiedzy o sobie i chce poznać swój potencjał
- chce pogłębić relacje z samym sobą i wzbogacić swoje relacje z innymi
- pracuje z ludźmi i chce wzbogacić swoje umiejętności interpersonalne.
- a w szczególności zawody pracujące na zasobach ludzkich: coachowie, trenerzy, nauczyciele, menadżerowie.

Warsztat skierowany na rozwój kluczowych kompetencji coachnigowych ICF:

- budowanie zaufanie i poczucia bezpieczeństwa klienta 
- obecność coachingowa
- aktywne słuchanie 
- pytania sięgające sedna
- bezpośrednia komunikacja
- budowanie świadomości
- planowanie i wytyczanie celów

DZIĘKI WARSZTATOWI ZYSKUJESZ 20,25 ICF CCEU - PUNKTY WAŻNE DLA ODNAWIANIA AKREDYTACJI ICF.

Cele:
- wzmocnisz własnej osobowości poprzez zrozumienie własnego potencjału, odnajdywanie się w procesie zmian i zarządzanie własną energią;
- zmienisz nastawienie do siebie i własnego życia poprzez dostrzeganie szczęścia w tym, co nas spotyka;
- otworzysz się na zmianę i nauczysz się dostrzegać w niej nowe możliwości, ponieważ jest to najlepszy nauczyciel;
- poznasz źródła własnej energii życiowej, co pozwoli na lepsze radzenie sobie z negatywnymi myślami i głębsze doświadczanie swojej osobowości.

Podczas warsztatu dowiesz się:
- czym jest metoda Points Of You®
- jak używać metafory i obrazu w pracy z ludźmi
- w jaki sposób odbierasz rzeczywistość
- jak definiujesz siebie i swoje potrzeby

Zadaj sobie pytanie, czy ten moment i to miejsce, w którym jesteś dzisiaj, wydobędą z Ciebie to, co masz najlepszego? Jeśli nie, to wyrusz w drogę. To dobry czas.

PROGRAM:

Dzień 1 – Tożsamość Szczęścia – źródło siły

1. Mój potencjał, czyli co już posiadam i czego potrzebuję, by odczuwać szczęście?
2. Odkrywanie własnej definicji szczęścia.
3. Moja historia – co w niej takiego pięknego, budującego, wzmacniającego.

Dzień 2 – Tożsamość zmiany – źródło przepływu

1. Strefa komfortu, czyli co mnie powstrzymuje przed zmianą.
2. Przeszłość ma znaczenie, ale to przyszłość ma możliwości.
3. Zmiana to 80% po co?, 10% czym i 10% jak?

Dzień 3 – Tożsamość energii – źródło życia

1. Energia życiowa walutą żywotności.
2. Relaksacja a ładowanie energii, odczuwanie szczęścia i odnajdywanie się w procesie zmian.
3. Moja opowieść – kogo odnalazłam w sobie, jaki potencjał odkryłam?

 

Historia człowieka i świata to obrazy i opowieści, które są wspaniałym lustrem, w którym każdy może się przejrzeć. Wszystko, co wokół nas to wskazówki. Każdy obraz, zdjęcie, film, sytuacja, człowiek to potencjalna ścieżka dostępu do siebie samego; to odkrywanie, co w danej sprawie mam do zrobienia u siebie. Śladem wielkich nauczycieli, którzy nauczali poprzez opowieści, zapraszam na wyjątkowe spotkanie z obrazem, metaforą, wizualizacją i inspirującymi przypowieściami. Pobudź swoją kreatywność, wzmocnij swój umysł, otwórz swoje serce. Nabierz siły, aby płynąć z nurtem własnego życia. Warsztat kładzie nacisk przede wszystkim na to, aby każdy uczestnik skupił się na własnym, wewnętrznym doświadczaniu siebie. Coachingowy charakter pozwala na to, aby proces odkrywania własnego potencjału przebiegał bardzo indywidualnie, z zachowaniem własnej przestrzeni i niezbędnej wygody. Minimum teorii a maximum pracy indywidualnej i grupowej. Metafora, storytellingwizualizacja to doskonałe narzędzia do pracy nad własną osobowością. Uczestnicy doświadczą też głębokich refleksji płynących z inspirujących historii oraz pracy z obrazami wg metody Points Of You®.

To, co odkryjesz w sobie dzięki nowym ćwiczeniom, z powodzeniem będziesz mógł wykorzystywać w pracy z drugim człowiekiem przy wzmacnianiu jego osobowości czy przy budowaniu i wzmacnianiu zespołów.

*****
Kwestie organizacyjne:

Termin: 
Wariant godzinowy: piątek - niedziela 10.00 - 18.00
Grupa: do 8 uczestników 
Cena: 1010,-zł/osoba
Miejsce: DwuKropek TrzyKropki, Warszawa, ul. Boya Żeleńskiego 4/12
W cenie warsztatu barek kawowy, przekąski i materiały

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.