48369154 2260933163919354 1777531816710766592 n

Warsztat Lazurowa Strefa Zen to 6 dni odkrywania siebie z perspektywy ciała i duszy. Intencją odkrywania siebie jest uwalnianie napięć emocjonalnych i fizycznych. Pomocne w tym będą joga, soul-story coaching, medytacje, wizualizacje oraz aktywności turystyczne.

Plan wyprawy jest tak pomyślany, by każda chwila była wyjątkowym przeżyciem, a praca w kameralnej grupie dawała poczucie wyjątkowości przeżyć, gwarancję indywidualnego podejścia i zapewniała atmosferę pełnej otwartości w przyjacielskim gronie.

Zakwaterowanie na jachcie i schodzenie na ląd ma ogromne metaforyczne znaczenie wychodzenia poza własną strefę komfortu. Ponadto zajęcia na jachcie będą komponowały się z zajęciami na lądzie, co mocno przebuduje szlaki neuronalne naszych mózgów.

W pracy nad ciałem i duchem ogromne znaczenie ma wyżywienie. Zdrowe przekąski oraz posiłki właściwe będziemy przygotowywać wspólnie, aby w ten sposób dzielić się tym, co w nas najlepsze – intencją miłości.

Celem wyjazdu jest oderwanie się od codzienności i pozwolenie sobie na zmianę perspektywy postrzegania siebie w relacjach ze sobą i z innymi. Dlatego tam, gdzie inny klimat, na jachcie i w grupie życzliwych osób. Codziennie doświadczysz nowych miejsc, nowych widoków przepełnionych kolorem turkusu, zieleni oraz dotykiem słońca na ciele.

Przebywanie na jachcie to momenty, w których czas płynie inaczej, umysł w naturalny sposób zwalnia i wchodzi w taki stan świadomości, który podnosi witalność.

 

Jeśli zauważasz, że:

- Twoje wewnętrzne rozbicie przybiera rozmiary chaosu i chcesz poskromić swoje emocje, nawyki i przekonania;

- codzienność coraz bardziej staje się źródłem Twoich wewnętrznych lęków, napięć i niepokojów;

- tkwisz w schematach, które Cię usztywniają;

- chcesz doświadczyć czegoś innego;

- potrzebne są Tobie proste metody pracy z ciałem i umysłem, z którymi będziesz mogła pracować samodzielnie,

to ten warsztat jest dla Ciebie.

 

Proces uwalniania się od wewnętrznych napięć jest efektywniejszy, gdy pracę mentalną łączy się z odkrywaniem nowych miejsc. Dlatego, aby zmiana była skuteczna, dużą część podróży spędzimy delektując się pięknymi widokami z jachtu oraz spacerami po wybrzeżach Costa Bravy w Hiszpanii, które swoim urokiem inspirują do spojrzenia na swoje życie z innej perspektywy.

„Slow travel” to motto tej wyprawy, gdyż zamiast zaliczania kolejnych atrakcji turystycznych, będziemy delektować się otaczającymi nas widokami z jachtu i z lądu oraz raczyć się będziemy odkryciami z podróży do wnętrza naszych ciał, dusz i umysłów.

Tylko harmonia pomiędzy ciałem, duchem i umysłem pozwala na zachowanie naturalnej witalności i w naturalny sposób stawiać czoła wyzwaniom życiowym bez nadmiernego obciążania się stresem.

 

Lazurowa Strefa Zen to warsztat, który pokaże Tobie, jak uwalniać się od emocjonalnych obciążeń i blokad na poziomie ciała, duszy i umysłu.

Wszystkie przeżywane przez nas emocje „przyklejają się” do naszego ciała, co na przestrzeni lat obciąża je i usztywnia. To w głównej mierze lęk przed odrzuceniem, wstyd, poczucie winy oraz złość
i frustracja.

Przez cały czas, a najbardziej w dzieciństwie, nabywamy wiele ograniczających nas programów mentalnych, które na poziomie umysłu tworzą w nas przekonania typu „Nie jestem wystarczająco dobra, by…”

Negatywne przekonania są przyczyną zwątpienia w siebie, co na poziomie duszy prowadzi do kryzysu wartości i utraty poczucia sensu.

Praca zintegrowana na trzech poziomach – ciała, duszy i umysłu – pozwala na doświadczanie najważniejszych życiowych wewnętrznych transformacji. Holistyczne podejście do życia, jako jedyne zgodne z naturą, znane było już w Starożytności. Chwilowo zapomniane w okresie empiryzmu i tzw. kultury zachodniej, jest esencją tego warsztatu.

 

Metody pracy z ciałem oparte są o codzienna medytację i praktykę jogi, które mają zbawienny wpływ na nasze samopoczucie i relaks naszego ciała.

Metody pracy z duszą opierać się będą o wizualizacje i medytacje, dzięki którym wyciszysz swój umysł i nawiążesz głębszy kontakt z samym sobą.

Metody pracy z umysłem opierać się będą o pracę z metaforą, dzięki której będziesz wychodzić poza własne schematy myślowe i trafniej rozpoznawać swoje prawdziwe potrzeby i pragnienia. Dzięki warsztatowi poznasz, ale też lepiej zrozumiesz najważniejsze części swojej osobowości i nauczysz się z nimi rozmawiać.

Program wyjazdu jest tak pomyślany, aby wspierać każdego w jego procesie zmian zarówno podczas pracy grupowej, jak i rozmów indywidualnych w czasie wolnym.

 

Nad przebiegiem zajęć będą czuwać:

- Agata Surdy, certyfikowany nauczyciel jogi, pasjonatka jogi,

- Małgorzata Krawczak, coach, mentor i pasjonatka odkrywania piękna ludzkich osobowości.

Obie prowadzące posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej i będą dostępne przez cały czas wyjazdu.

Zajęcia, zgodnie z zasadą Pareto, to 20% niezbędnych treści i 80% doświadczania siebie.

Czas wolny zgodnie z tym, co w duszy zagra.

 

Cel wyprawy: wybrzeże Hiszpani i północne okolice Costa Brawy

Czas trwania : 6 dni

Początek wyprawy : 1 maja 2019

Koniec wyprawy: 6 maja 

Koszt wyprawy : 5599 zł

 

Wyruszając z nami w podróż jachtem otrzymujesz:

- 5 noclegów na jachcie w kajutach dwuosobowych z łazienką

- częściowe wyżywienie 5 śniadań i 5 kolacji oraz dwa lunche

- napoje, serwis kawowy i zdrowe przekąski

- transfer z lotniska do portu i z portu na lotnisko

- udział w zajęciach jogi i medytacji

- udział w sesjach soul story coachingu i relaksujących wizualizacjach

- opieka sternika

- atrakcje na jachcie, narty wodne, dmuchane poduchy, motorówka. 

 

We własnym zakresie:

- dojazd do Berlina i z powrotem

- przelot Berlin Barcelona , Barcelona - Berlin

- wyżywienie poza wymienionym czyli 3 lunche na ladzie podczas zwiedzania wybrzeży Hiszpanii

- ubezpieczenia podróżnego

 

Zapisz się na Lazurowa Strefa Zen w Hiszpanii 1-6.05.2019

Pozostało 3 z 6 miejsc.

 

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania prosimy kierować pod adres mailowy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Lazurowa strefa zen”.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem tel: 609606809.

 

Do zobaczenia!

Pozdrawiamy ciepło

Agata i Małgosia